Posted on

5 tipů pro trénink svého psa nosit zimní výstroj

Když věříte v zimu, věříte na sníh, horké kakao a Vánoce! Zima je preferovaná sezóna některých lidí, stejně jako z velkého důvodu – je něco tak úžasného, že se příroda resetuje před jarem.

Chápeme, že zima znamená kabáty, šátky, boty a vrstvy – to však není jen pro lidi. Váš chlupatý kamarád může vyžadovat trochu další asistenční navigaci v jejich metodě s nejchladnějšími měsíci roku, zejména pokud jste online na super chladném místě.

Naštěstí pro nás, stejně jako o nich, je zimní vybavení snadno nabízeno pro váš cenný pooch. Od kabátů a dresů po boty a mikiny – psi mohou mít v těchto dnech všechno. Třistá část je trénovat, aby nosili své nové zimní vybavení.

Níže je uvedeno pět fantastických tipů, jak jim tento proces usnadnit, stejně jako vy:

1. Začněte brzy

Pokud je to možné, začněte tento trénink v raném věku – nejlépe, když je váš pooch stále trochu štěně. Nejprve bude existovat obrovský odpor, ale to znamená, že když jsou starší, budou již využívány k používání zimních oděvů, než se pustí do přírody.

Zimní výstroj chrání tlapy vašeho štěně před ledem, sněhem a sůl na silnicích během nejchladnějších měsíců. Používají se dresy, kabáty a pláštěnky, aby je udržovaly v suchu i teplé.

2. Jednoduchost je do toho

Trénink svého nového přítele, který nosí zimní vybavení, je proces a ne ten, který se vyskytuje přes noc. Jednoduchost je do toho tím, že věci pomalu přijímáme. Začněte tím, že je pokaždé nosí jednu botu – tak se dostanou do každého nového přírůstku.

Jak zábavné, jak to může nutí k tomu, aby nosili všechny čtyři najednou, chcete, aby byly pohodlné – virové video může čekat. Dresy jsou nejjednodušší produktem, ke kterému se můžete využít, hlavně proto, že se obecně nedostanou do metody svých každodenních činností.

3. Kupte si vysoce kvalitní vybavení

Stejně jako lidé, vysoká kvalita produktů nosí, že psi nosí, může ovlivnit jejich pohodu i zdraví. Drž se dál od levného i lepivého vybavení, které může vést k poškrábání a poruchám kůže. Vyberte ty nejlepší boty pro psy a také prvotřídní vysoce kvalitní oblečení.

Trávení o něco dalšího vám může ušetřit četné dolary za výdaje veterináře později.

4. Pozitivní posílení

Stejně jako u jakéhokoli typu procesu tréninku psů může být pozitivní posílení rozdílem mezi úspěchem a nešťastným psem. Psi nemluví anglicky, ale chápou tón i několik klíčových frází.

Prostřednictvím využití pozitivního posílení během procesu tréninku můžete svému chlupatému kamarádovi poskytnout důvěru, kterou vyžadují, aby uspěli. Váš pes nechápe, co se děje zpočátku, ale vždycky budou mít zájem o pat na hlavě nebo výživnou léčbu!

5. Trpělivost

Jak víte, psi neměli v přírodě nosit oděvy nebo boty. Ve volné přírodě není psí prostor; Byli to jen oni, jejich srst i drsné prvky. Časy se od té doby výrazně změnily, stejně jako psi online v drsném prostředí s větším sněhem než kdy jindy.

Nezapomeňte vykonávat trpělivost během tréninkového procesu – oblečení i obuv pro ně budou cizí nejprve a také v závislosti na tom, jak silná je jejich postava – může to chvíli trvat, než se dostanou na své vybavení.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *