Posted on

Zúčastněný zájem o bezpečnost kuře

(fotografický kredit: Omlet)

Můj Pal Jo předal tento zajímavý vývoj na světě ….. Bezpečnostní vesty pro kuřata! Obvykle se obávám bezpečnosti kuřat, když přecházejí po silnici a nakonec s tím něco dělá! O čase, říkám.

(Foto kredit: Omlet)

Ve Velké Británii je společnost, která se specializuje na zásoby na zvyšování kuřat, od funky coops až po anti-peka a uzdravovací masti. Pokud jste na trhu, abyste byli kuřecí maminkou nebo tátou, musíte se podívat na omlet.co.uk. Nebo dokonce jen z čisté zvědavosti. Já sám mám měkké místo pro kuřata. a nemohl odolat.

Pravděpodobně jsem trochu pokrytec, protože se obávám bezpečnosti těchto ptáků, ale také mám rád pečené kuře s pekanovým ořechem. Vím však ve svém srdci, kdybych měl vychovávat kuřata, byli by velmi viditelní, když se potulovali po ulicích nebo se setkali s kamarády v kuřecím parku. A při zvláštních příležitostech bych je nechal sportovat tento vzhled. Sofistikovaný vzhled anglického profesora.

(Foto kredit: Omlet)

A určitě by žili ve velkém stylu, jak je uvedeno níže. (Stačí se podívat na tyto potěšené kuře!)

(Foto kredit: Omlet)

V loňském roce jsem byl žábou mamim a zvedl jsem 35 dětí z drobné fáze tadpole. Teď to dlužím sám sobě, abych vyhledal politiky zvyšujících kuře zde ve Vernonu a možná převzal novou roli na jaře. Zaručuji, že bych je nejedl. Mnohem pravděpodobnější by je vzal na procházky a oblékl je. jen říkám.

Nezapomeňte mít na svých webových stránkách gander. Vsadím se, že dostanete myšlenky „Itchin k zvednutí kuře“, které teď mám.

POZNÁMKA: Nyní odesíláme do USA!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *