Posted on

6. výroční veletrh adopce pro domácí zvířata – dům na svátky!

Toto publikování může obsahovat přidružené odkazy. Můžeme vydělat peníze nebo produkty z podnikání uvedeného v tomto příspěvku.
Dvakrát ročně má Irvine Animal Shelter obrovský veletrh adopce pro domácí zvířata a také se snažíme každoročně dělat obě události. K adopci super domácího mazlíčka dochází každé léto a skutečně je nutností vidět pro jakýkoli typ nadšence pro domácí zvířata, pokud z jiného důvodu, než vidět některá neuvěřitelná adoptovatelná domácí zvířata a také poskytnout několik darů na vaše preferované záchrany zvířat.
Druhý obrovský veletrh adopce Irvine PET se děje tuto neděli od 10:00 do 15:00. Prognóza povětrnostních podmínek je určena pro PM sprchy, takže se ujistěte, že se v letošním letošním adopci v tomto roce brzy objevíte, abyste se namočili.
Akce se bude konat déšť nebo vyzařovat – na vás závisí více než 500 zvířat bezdomovců, abyste objevili jejich trvale domov. Nedovolte, aby vám odrazující povětrnostní stav brání v návštěvě nás !!!
Irvine House for the Holidays Pet Adoption Fair
Zde je několik podrobností o letošním domě na prázdninové veletrh adopce pro domácí mazlíčky:

Veletrh adopce pro domácí mazlíčky: Dům na prázdniny 6. výroční veletrh adopce pro domácí zvířata, kdy: neděle 2. prosince 10:00 – 15:00, kde: Irvine Animal Care Center 6443 Oak Canyon Road, Irvine, CA
Zde je plný leták z letošního adopce domácího mazlíčka:
Domov na prázdniny adopci Pet Adoptionwe, jako je adopce domácích zvířat každý rok (obvykle dvakrát ročně, pokud dokážeme zachytit super adopci v létě). Děláme nejlepší, abychom podporovali naše regionální úkryty i záchrany, stejně jako v minulých letech jsme dokonce využili k tomu, abychom měli kaužský stánek Ameriky, na kterém bychom se dobrovolně účastnili!
Plánujeme náklady na většinu dne na letošní akci, abychom si mohli promluvit s mnoha úžasnými záchranami, abychom přesně viděli, jak jim můžeme pomoci s jejich příčinou. Doufáme, že můžeme pomoci šířit slovo s naší existencí na internetu přímo zde na štěňátkách na webu Training a také s našimi kanály sociálních sítí: Facebook, Twitter, YouTube a také Google+.

Zde je obrázek jednoho z mláďat, které jsme v posledních letech uspokojili na prázdniny.
Adoptovatelná pupsif jste zahrnuti do útulku pro zvířata nebo záchranu, neváhejte se s námi spojit s naším kontaktem s typem nebo tím, že nám zanecháte komentář níže. Rádi bychom slyšeli koncepty o tom, jak můžeme pomoci pomoci o útulcích pro zvířata i zachránit.
Takže přesně, co ty lidi? Chystají se k nám v letošním domě na prázdninovém veletrhu adopci pro adopci Pet Adoption nějaký typ našich jižních Kaliforňanů? Pokud ano, co nejvíce přemýšlíte o tom, jak se na letošní akci uvidíte? Pokud se nacházíte, abyste nás viděli, nebuďte stydliví … zastavte nás stejně jako státní ahoj!
Nejlepší tipy pro naše štěňata
Nejlepší hračka štěňat Líbí se nám: Calmeroos Puppy Toy W/ Heartbeat a také teplé balíčky – ideální pro nová štěňata. Pomáhá jednoduchosti stresu a úzkosti v jejich novém domově.
Nejlepší psí žvýkání Líbí se nám: Bones & Chews Bully hole – všechna naše štěňata rádi kousne, nip a žvýkání. Rádi využíváme tyranské tyčinky, abychom pomohli odklonit toto nežádoucí chování.
Nejlepší léčby psů se nám líbí: Crazy Dog Train-Me Treats-Využíváme je jako naše vysoce hodnotné pochoutky pro naše štěňata Průvodce psů.
Nejlepší čerstvé krmivo pro psy, které se nám líbí: Farmářský pes – pár měsíců zpět jsme začali krmit čerstvé krmivo Ravena, jak se jí líbí! Získejte 50% slevu na první objednávku psů farmáře.

Podívejte se na další z našich oblíbených v našem novém kontrolním seznamu štěňat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *