Posted on

Akvizice veterinární výhody staví NAVC Publishing na Top

Severoamerická veterinární komunita (NAVC) oznámila, že získala veterinární výhodu, jejíž produkty se připojí k rodině NAVC jako oficiální publikace NAVC. Tato akvizice umístí divizi NAVC Publishing jako největšího vydavatele ve veterinárním průmyslu.

Veterinární výhoda je jediným odbytištěm v divizi NAVC Publishing Division zaměřená na obsluhování kanálu Distribuce zdraví zvířat a jeho složek. Akvizice zahrnuje edice společnosti Vet-Advantage Companion, Equine a LiveStock Editions a řadu aplikací a digitálních produktů zaměřených na sdružování výrobních a distribučních komunit. Zahrnuje také zprávu o fontáně, výkonný výkonný zaměřený na podrobný týdenní zpravodaj, který četl vedoucí pracovníci v oblasti zdraví zvířat.

Posláním veterinární výhody bylo pomoci tvůrcům zvýšit podíl na trhu zapojením, vzdělávání a aktivací obchodních zástupců distributorů na více komunikačních platformách. Obsah je vytvořen tak, aby vyhovoval potřebám obchodních zástupců distributorů uvnitř a vnějšího, vzdělával je o tom, jak vytvořit silnější vztahy se zákazníky a poskytovat skutečnou hodnotu svým veterinárním zákazníkům, což je nejvhodnější v rámci mise NAVC.

„Akvizice veterinární výhody je klíčovou součástí naší rostoucí divize vydavatelství. Vývoj ve veterinární medicíně je nezbytný pro pokračující růst a pokrok v tomto odvětví a aktivace distribučního kanálu je zásadní pro náš úspěch jako průmysl, “řekl Thomas M. Bohn, CAE, generální ředitel NAVC.

“Náš tým nemohl být mnohem extatický, aby se připojil k NAVC,” řekl Chris Kelly, prezident veterinární výhody. „Jejich inovativní programy pro veterináře, s hlavním účelem poskytovat nepřetržitý profesní rozvoj světové úrovně pro globální veterinární zdravotnickou komunitu, jsou nejvhodnější pro naše výrobky i naše lidi. Také nám to umožní zvýšit hloubku našeho používání pro naše hlavní publikum distributorů prodejních zástupců. “

Veterinární výhoda se připojí k NAVC spolu s klinickými, peer zkoumanými časopisy, dnešní veterinární praxí a dnešním veterinárním technikem a novým servisním deníkem dnešního veterinárního podnikání, které bude zahájeno letos v létě. Publikace NAVC jsou distribuovány dvouměsíční a jsou doplňkové pro veterinární profesionály, studenty, zástupce fakulty a průmyslu.

“Přidání veterinární výhody a jejich tým k NAVC nám umožňuje zapojit nové publikum a posílit náš vztah s novými a stávajícími partnery,” řekla Laura C.S Walker, senior viceprezidentka pro Publishing NAVC. “Tento doplněk je do značné míry v souladu s posláním NAVC poskytovat nepřetržitý profesní rozvoj světové úrovně pro globální veterinární zdravotní komunitu.”

Chcete-li se dozvědět mnohem více o NAVC a veterinární výhodě, navštivte navc.com/Publications a Vet-Advantage.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *