Posted on

Recenze: Kočka se Stephanie Bouchardovou

Mnoho z nás mělo jednu nebo mnohem více z těchto koček: jsou šťastní, sladké, možná dokonce i laskavé podle svých vlastních podmínek, ale jednoduše to odmítají sedět v našich kolech. Allegra je jedním z nich. Trvalo to měsíce poté, co jsem ji poprvé přijal ve věku sedmi měsíců, než se přiblížila k mému klíně. Líbila se, že se mnou byla ve stejné místnosti, dokonce i v ideálu vedle mě, ale moje kolo? To bylo mimo omezení území, pokud jde o něj. Po téměř čtyřech letech se mnou se právě nedávno začala přicházet a začíná žádat o nějaký čas na kole.

Stephanie Bouchardová se může vztahovat – do té míry, že vydala podmanivou malou knihu o tomto tématu. Kočita, která nezískala na kolech, způsobí, že ti z nás s kočkami trpícími syndromem relukturance na kolech se budou cítit o něco méně osaměle. Bouchard zachycuje „syndrom“ humorem a empatií. I když si nejsem jistý, že vám kniha ve skutečnosti pomůže vyléčit LRS vaší kočky, je zaručeno, že vás od začátku do konce usmíváte.

Nemohu se rozhodnout, co se mi líbí více: krásné ilustrace Beth Zyglowicz nebo vtipné titulky Boucharda. Myslím, že je to pravděpodobně kombinace, díky níž je tato kniha radostnou, kreativní a oh, tak relativní kniha je.

Pokud máte kočku, která má na kole, nebo dokonce i když milujete kočky se všemi jejich zvláštními osobnostmi a výstřednostmi, slibuji vás, budete v této knize důkladně potěšit. K dispozici od Amazonu pro Kindle a jako brožovanou.

Máte kočku, která neřeší na kolech? Jak se vypořádáte se syndromem relukce kola?

Ingrid King

Mohlo by se Vám také líbit:
Seznamte se s Sarah Donnerovou, lidovou popovou hvězdou a neochotou kočičí dámou

Stres k úspěchu: Základní průvodce k léčbě vaší divoké, nevrlé nebo neochotné kočky

Recenze: Kožešinový člověk do května Sarton

«Prozradí: $ 100 Shopping Spee u zcela mazlíčků
Kočky a děti: Přátelé na celý život »

13 komentářů k recenzi: Kočka se Stephanie Bouchard

Sue Brandes říká:

25. ledna 2014 v 19:57

Díky za recenzi. Zní to jako dobrá kniha. Tubby s vámi nesedí nebo se nelíbí. Miluje se na něj pohlížet podle svých vlastních podmínek. Cashew & Garfield také nejsou, ale; jednou za čas vás na pár minut překvapí. Charlie miluje kola.

Odpověď

Debi říká:

24. ledna 2014 v 23:49

Zoe byla většinou Daddyho malá holčička, ale vzhledem k tomu, že zemřel před 5 lety, nebyla po mnoho času na kole. Zdá se, že se nedávno přichází znovu a přijde na několik minut sedět na klíně, pak se odhodí! To je v pořádku, oba nám stále moc chybí. Nikdy však nepřestala milovat mazlení, polibky a škrábance a stala se ke mně ještě mnohem více připoutanou než kdy jindy. Obzvláště vzhledem k tomu, že její bratr Cholla zemřel. Je těžké opustit dům, aniž by se cítil trochu provinile. Když se vrátím domů, je ideální u dveří. ?

Odpověď

Bernie říká:

24. ledna 2014 v 20:30

Moje koťata jsou všechna odolná proti kolům. Jsou však velmi laskaví a potěšení z toho, že jsou se mnou, ať jsem kdekoli v domě. 4 sdílí mou postel mazlením a stočením proti mně. Mám spoustu Kitty polibků a tření.

Odpověď

Patty říká:

24. ledna 2014 ve 12:20

Před 8 měsíci jsem přijal pětiletou ženskou ženskou královna Ragdoll, ENA. Nedělá kola, nespí se mnou, nenávidí ostatní kočky a vážně brání v péči a jakýkoli další pokus o „futzing“ s její diva-nesmí. Má mocný levý háček, který se naštěstí zdá, že se méně zajímá o nasazení do mé tváře pozdě. (Naštěstí byly swats dosud bez clows mazlení. Je čistá, tichá a uctivá a poškrábají se pouze její zvlněný lepenkový nábytek. Zbožňuje své několik denních sezení (posedlost?) S Dabird.

ENA je na rozdíl od jakékoli kočky, kterou jsem dříve znal. Je první, která nespala v mé posteli – ani se nestará spát ve stejné místnosti. Je to záhadná směs aloof a sladké s pruhem náročné diva hodené. Možná žít prvních 5 let života v Cattery to dělá kočce. Možná mě často vidí, občas jako další velká kočka, která musí být držena ve frontě. Ale konečně je nyní doplňující klece a úzkost z toho, že je kolem několika ne souvisejících království, které většinou nenáviděla. Byla jednou z nejmenších královen, ale byla alfa. Je jasně kopaná a velmi potěšena. Možná mi dokonce pomalu postoupí roli Alpha Queen. Pracujeme na tom.

Odpověď

Ingrid říká:

24. ledna 2014 v 13:51

Zní to, jako by Ena našla s vámi nejlepší domov, Patty. Vsadím se, že bude postupně kopnout mnohem více a mnohem víc, když se ve vašem domě mnohem pohodlnější.

Odpověď

Lauren říká:

24. ledna 2014 v 10:59

Ahoj jánull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *