Posted on

Když váš vybíravý pes nezůstane konkrétní řezy syrového masa – co dělat

, narazili jste někdy na problém vašeho domácího psa nebo kočičího odmítání určitého řezu syrového masa?

Pokud máte, nejste sami. Slyšel jsem a také jsem se odhlásil ze spousty rodinných mazlíčků na krmení, kteří odmítá jíst jiný typ masa.

Nedávno sledovatel YouTube komentoval jedno z mých unboxingových videí, že narazila na otázku, že jeden z jejích psů nepřemýšlel o játrech:

Můj domácí pes nenávidí chuť jater. I když to smíchám s Tripe, chápe, jak přesně to oddělit a dostat to ven. Absolutně nebude jíst syrové játra.

Věc s játry je to, že se skládá z minerálů a vitamínů nezbytných pro vyvážený stravovací plán se syrovými potravinami, který se neobjeví v jiných řezech masa. Je to produkt, který je třeba nakrmit.

Snadnější uvedené než u vybíravých psů, kteří se zdá, že se nemohou zahřát stejně jako konzistence játra. Je to docela slizké a také kašovité, takže se dostanu, odkud mohou pocházet.

Osobně jsem měl relativně štěstí s jídelními vzory mých psů i chuťovými pohárky, ale Buzz se nedotkne vepřové dělohy.

Když váš vybíravý pes nebude jíst syrové maso

Jaká je moje technika k překonání nedostatečné míry zájmu o konkrétní surovou potravinovou položku?

Zkuste jinou konzistenci!

Zmrazené syrové jídlo

Nejjednodušší alternativní je nenechat střih masa úplně tání masa. Nabídněte to svému štěně, stále poněkud zmrazené. Tím se maskují zápach masa do určité míry. Z Darwina zde si můžete koupit předem vyrobenou, vyváženou syrovou stravu.

Pokud to nefunguje, zkuste to použít jako dehydratovanou léčbu.

Dehydratované syrové jídlo

Jednou z možností je dehydratovat to sami pomocí dehydratátoru nebo nejnižšího nastavení v troubě. Vzhledem k tomu, že tato technika trvá asi 10-12 hodin, budete absolutně vyžadovat dostatek času. Podívejte se na náš příspěvek: Dehydratované pochoutky pro psy

Také mějte na paměti, že některé škrty masa, jako jsou játra, mají pro ně jedinečný zápach, takže osvětlení svíčky a/nebo otevírací okna během dehydratačního procesu je něco, co byste mohli chtít vyzkoušet.

Můžete se samozřejmě také vyhnout konceptu pro kutily a místo toho získat dehydratované nebo sušené řezy masa.

*Získejte naše tři bezplatné recepty na krmivo pro psy Raw! Klikněte zde

Potraviny pro psy

Ještě jednou možností je vyzkoušet broušení jakéhokoli řezu masa, které vaše štěně odmítá jíst celé, a také zjistit, zda to tak bude jíst.

Vzhledem k tomu, že vylučování orgánů, jako jsou játra, jsou neuvěřitelně měkké, můžete je jen hodit do kuchyňského robota.

Jiné řezy masa mají tvrdší konzistenci a mohou také potřebovat skutečnou mlýnek na maso.

Musíte být schopni objevit mocný na Amazonu. Na Instagramu jsem viděl obrázky/videa surových podavačů pomocí této mlýnky na maso, která prodává za přibližně 160 $.

Pokud jste nezkusili předem vyrobenou syrovou značku, navrhuji, abyste vyzkoušeli pozemní syrové jídlo od našeho sponzora, Darwina.

Jídlo je 100% vyvážené syrovým masem, kostími i orgány a také se dostane do vašich dveří. S jejich zkušební objednávkou můžete získat 10 liber syrového jídla za pouhých 14,95 $. Klikněte zde.

1 libra stojí 3,75 $ a také se skládá z ekologického hovězího ekologického trupu, játra, ledvin a dvou dalších orgánů, které se mezi nimi střídají.

Koncept broušení fungoval jako odvolání pro mého následovníka YouTube, mimochodem:

Dík. Začal jsem brousit veškeré jejich jídlo a také to jedí jako šampiony.

(Sledujte zde videa z surového domácího zvířete Barbary.))

Pokud to není nutné pro stravu, odstraňte tento specifický řez masa z nabídky

Jak již bylo zdůrazněno dříve, narazil jsem na problém s bzučením, když jsem poprvé krmil vepřové dělohy štěňat.

Několikrát to čichal, vybral si to ústy a pak to vyplivl zpět. Snažil jsem se ho použít spíše napůl zamrzlým než syrovým, ale stále neměl štěstí.

Nebyl jsem nadměrně znepokojen tím, že se mu to nelíbilo vzhledem k tomu, že to není nezbytná součást syrového dietního plánu, jako je játra. Takže jsem se to ani nepokoušel brousit. Je to jen jeden z mnoha, spousta řezů, které jsou krmeny jako masové masové maso, stejně jako naštěstí bude jíst své žaludy, srdce, plíce, backstrap a další jako šampion.

Právě jsem přijal pravdu, že vepřová děloha je bzučení, jaké jsou pro mě růžičkové klíčky (*** yuck, nemůžu vydržet chuť růžičkových klíčků ***) a znovu ji vloží do své misky.

Jen v situaci jste přemýšleli, jestli jeho sestra, Missy, bude jíst vepřovou dělohu – má to rád!

Legrační přesně, jak mohou být sourozenci tak odlišní! Ještě musím objevit typ jídla, které moje chamtivá kousek štěňata nebude ráda jíst.

Existují nějaké typy škrtů masa, kterých se váš pes nedotkne?

Pochopme v komentářích! Podobně nám pochopte, zda máte nějaké typy obav nebo tipů o krmení syrového krmiva pro psy nebo co dělat, pokud váš domácí pes nebude jíst konkrétní řezy syrového masa.

*Získejte naše tři bezplatné recepty na krmivo pro psy Raw! Klikněte zde

Barbara RiVers se skládá pravidelně pro toto Mutt o krmení jejích dvou boxerů mísí surovou stravu pro psy. Je spisovatelkou blogu, stejně jako pet ps Walker a také zachovává blog K9s nad kávou.

Související příspěvky:

Jak krmíte krmení syrového domácího krmiva pro psy?
8 reakcí na krmení vašeho domácího psa syrovou stravu
Co dělat, když je váš domácí pes vybíravý jedlík

Barbara Rivers se pravidelně skládá pro tuto Mutt. Je licencována ve výživě pro krmivo pro psy Raw Pet od Dogs Naturally Magazine a autorkou tří e -knih o vyváženém krmivu pro psy. Je spisovatelkou blogu v K9s přes kávu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *