Posted on

Jíst lepkavý bezplatný

Nedávno jsem si prohlédl výjimečnou knihu na téma bez lepku:

Shreve Stockton, autor „The Everyday Coyote“ a odborný fotograf, poskytuje zvláštní směs informací a receptů, včetně užitečného vaření a přípravných rad. Stockton byla diagnostikována intolerance lepek v roce 2003 a věnovala se sdílení všeho, co objevila o tom, že žije dobře, a také dobře stravování, s touto převládajícím stavem.

Z knihy:

„Dietní plán bez pšenice/bez lepku je jedním z nejrychleji rostoucích nutričních vzorců v této zemi. … Intolerance lepek vyvolává autoimunitní reakci v těle, což naznačuje, že tělo obecně útočí. … Výsledné poškození může být fyzické nebo neurologické, stejně jako příznaky se mohou rozmanitý od gastrointestinální úzkosti po depresi, stres a úzkost a únavu. … Ve velké podobě, celiakii, se v malém střevě objevuje poškození. Když se požívá i nejmenší množství lepku, spustí tělo k útoku na sebe, proces, který zapálí podšívku malého střeva, což znemožňuje užívat živiny. … Intolerance lepku je často nesprávně diagnostikována a příznaky jsou často připisovány mnoha jiným podmínkám. “

„Mnoho lidí, kteří nejsou intolerantními lepicími lety, přesto hledají výhody zdraví a wellness bezplatné dietě bez pšenice/lepku. … Zrna sestávající z lepku jsou těžké strávit, ohrožují schopnost těla zachovat maximální zdraví a mohou mít dokonce nepříznivý dopad na chemii mozku. “

I když nejsem netolerantní lepek, objevil jsem knihu inspirující obecně, pokud jde o zdravé stravování, jakož i provádění úprav rutin s jídlem. Zajímám se o zdraví a wellness výhody dietního plánu nižšího nebo doplňování pšenice, jakož i dalších škodlivých zrn a také plánujte další vyzkoušení. Kniha mě může dokonce přimět k tomu, abych začal vařit, vzhledem k tomu, že autor začíná začít hluk relativně zvládnout. Jako ověřený nevadík (můj sporák v současné době slouží jako další stůl…), to něco uvádí!

Mnoho hluku receptů je naprosto chutné, od horkých koláčů vyrobených z mouky čiroku a jablečnou omáčkou po pohankovou banánovou chléb až po krémovou květák po polévku až po hippie tyčinky (část cookie, částečný dort). Velká řada receptů smoothie mě již dostává z mého proteinového prášku/banánového koktejlového koleje.

Lidé nejsou jedinými typy, kteří mohou mít problémy se trávením zrn. Naše rodinná mazlíčci také dělají mnohem lépe na dietě bez obilí. Podívejte se na mé předchozí články „Amber je na dietě“ a „jak vybrat zdravá jídla pro svého domácího mazlíčka“, kde najdete mnohem více informací o zdravých i bez obilí pro vaše domácí mazlíčky.

Ingrid King

Můžete také jako:
Radagast Pet Food Inc. připomíná jednu velkou část drůbeže s volným rozsahem Rad Feline a také jednu velkou část krůty volného dosahu

Recenze: Holistic Chop Chove bez obilí kočičí jídlo

Zeptejte se kočičího dokumentu: kdy přijmout ještě jednu seniorskou kočku, socializovat kotě, kočičí prosí po jídle a také mnohem více

«Hrobová a také toxicita rozinka u psů
Daně a vděčnost »

2 komentáře k jídlu bez lepku

Ingrid říká:

19. dubna 2009 v 22:10

Díky za odkaz na eliminační dietu, Julii – jaký fantastický zdroj!

Věřím, že často tolerujeme věci liike únavy nebo bolesti hlavy jako „normální“, protože věříme, že nemáme na naše zdraví žádný vliv. Když chápeme, že máme mnohem více spravujeme oproti našim těl Taková úžasná metoda, jak toho dosáhnout), uznáváme, že cokoli méně než cítit se skvěle není přijatelné.

Odpověď

Julia Kalish říká:

19. dubna 2009 v 17:20

Skvělý příspěvek, Ingrid! Zkontroloval jsem, že až 60% Američanů netoleruje pšenici / lepek a také si toho neuvědomuje. Nesnášenlivost se může objevit jako nadýmání, únava, bolesti hlavy – to vše můžeme rychle složit jako „to je jen metoda, kterou jsem“ nebo kvalitní stres. Jednou z nejlepších metod, jak přesně zjistit, jak vás tyto potraviny ovlivňují, je jít na eliminační dietní plán – udělal jsem tento dietní plán v roce 2004 a také to bylo skutečně otevírání očí a pomohl mi vytvořit stravovací plán, který funguje pro mě. Vydal jsem kopii dietního plánu na mém webu – možná budou vaši návštěvníci přemýšlet o tom?

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Potřebná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat na tomto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích pomocí e-mailu. Ty cnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *