Posted on

Věci o zoufalství a psech

všech milujících i podpůrných komentářů, které jsem dostal, když minulý rok zemřel můj domácí pes eso, vynikl jediný nepříznivý komentář a spálil:

“Mohu říct, že nejste o Ace nešťastní.”

Tímto slovy mi tato osoba kritizovala dvě z nejdůležitějších věcí:

Můj jako pro mého domácího psa.

Mé psaní.

Možná jste to také zažili. Pocit, že jste „správně“ neprověřovali své zoufalství na veřejnosti nebo na sociálních médiích.

A od té doby jste možná neschválili „správnou“ metodou nebo vůbec truchlící.

Jak přesně však můžete potenciálně odhalit zoufalství v e -mailu, blogový příspěvek, titulek na Facebooku? Stejně jako je to dokonce ideální vyzkoušet?

Jak jsem mohl vysvětlit … že tři dny poté, co můj starý pes zemřel, můj mladý domácí pes roztrhl nejmenší roh z prázdné postele mého mrtvého psa a také jsem spadl na kolena a vzlykal?

A přesně to, jak se můj mladý domácí pes otočil na zádech, pak si není jistý, co udělal, ale docela si jistý, že mě rozrušil. Stejně jako přesně to, jak jsem plakal do jeho srsti, přitiskl jsem všechny své podobné pro mého starého domácího psa na ramena mého mladého domácího psa a přesně to, jak nebyl na to nepřipraven, nejsem si jistý, jak přesně být mým skálou ještě být moje skála , stejně jako přesně to, jak se kroutil a kousl mi do paže. Stejně tak jsem se zasmál.

Smutek není viditelná záře nebo stín, ale často je.

Všichni to chápeme, že zoufalství je někdy náhodné, nevysvětlitelné i neočekávané, i když to očekáváme.

Přesně to, jak můj kočičí skaut skončil tak depresivní po ztrátě jeho společníků (eso i náš kočičí Beamer zemřel přesně ve stejný den), že jsem bojoval, že jsem ho také ztratil. Stejně jako bych ho jen dlouho držel i společně, zpracovali jsme náš zármutek.

Je to jak, i když Ace odešel 11 měsíců, stejně jako jsme se přesunuli 1300 mil vzhledem k tomu, že na mě stále objevuji jeho vlasy.

Malé kousky mého skutečného psa. V naší pračce. Na mých přikrývkách. V mém autě.

Ačkoli, méně a méně.

Přesně to se mi nějak líbí můj mladý domácí pes Remy, dokonce mnohem víc, než se mi líbil eso, i když nechci Remyovi rád víc.

Přesně tak chybí mít nejúslušnějšího domácího psa ve skupině, stejně jako teď mám nejméně. To je však v pořádku, protože chápu, že jsem měl štěstí s úplně prvním a Ace, které bylo velké, aby se skládalo pro dalších 10 psů, stejně jako je v pořádku, pokud nikdo není nikdy tak velký jako Ace od programu … nikdy nebudou.

Smutek přetrvává ve vzorcích, které sleduji, přesně jak dnes dělám stejné věci s Remym, které eso, stejně jako jsem to udělal před 10 lety. Třídy obratnosti. Mentor přesně stejné triky. Pěší turistika a backpacking na velikonoční víkend. Běh i běh i běh …

To jsou kousky zoufalství, které nevidíte ani se odhlásíte, ale všichni z nás zažívají našimi vlastními způsoby. se vzory a náhodou.

Přesně tak jsem přemýšlel, přesně jak budu pokračovat bez něj?

A pak jsem to nějak udělal.

Související příspěvky:

Truchlení mého domácího psa offline

Když se moje štěně rozloučilo s mým starým psem

Dopis pro sebe: „Když zemře můj starý pes“

Musím tam být, když je můj pes odložen? (Ne)

Co když neexistuje žádný duhový most?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *