Posted on

Proč psi (a často kočky) jedí trávu?

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookfaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore

Jedním z nejtypičtějších obav, na které se běžně ptáme na strážci zvířat, je: „Proč má můj domácí pes (nebo kočka) jíst trávu?“ I když existuje mnoho možných teorií i vysvětlení tohoto odrazujícího chování, mnohokrát necháváme, proč mnoho rodinných mazlíčků jedí trávu. Za prvé, je třeba pochopit, že psi i kočky v divočině budou běžně okusovat ekologické přátelství a trávy v nákupu, aby se očistily nebo očistily své systémy. Chlorofyl a další komponenty v čerstvých trávách jsou obvykle nejúčinnějšími přirozenými detoxikačními komponenty kolem.

Pokud se psi nebo kočky necítí dobře nebo mají zanícený trávicí trakt, strážci zvířat si obvykle všimnou zvýšené tendence jíst trávu, zejména během období nepohodlí nebo aktivních střevních příznaků. V jiných případech bude spousta rodinných mazlíčků jíst trávník, i když se cítí dobře. Spousta využití k přesvědčení, že to naznačuje, že došlo k určitému nedostatku minerálů v potravě nebo stopování, které odpovídá za toto chování. Stejně jako to je rozhodně možné, je běžně těžké to dokázat.

Co tedy navrhuji těm klientům, kteří se mě ptají, co mám dělat pro své rodinné domácí mazlíčky, kteří často jedí trávník? Nejprve se ujistím, že taková rodinná mazlíčci jsou na minimálně zpracované přírodní stravě. Mezi mé preferované volby patří strava od strážce domácích zvířat i Wysong. Rovněž se ujišťuji, že všechna rodinná mazlíčci jsou na velkém doplňku multivitaminu, jako jsou vitachews, kromě výjimečné trávicí enzym/probiotické směsi. Naturevet enzymy i probiotika, kromě zvířecích fundamentů probiotického/enzymu, stejně jako Mitomax by Imagililin, jsou některé z mých oblíbených možností pro enzymy i probiotika.

Rovněž doporučuji přidat čerstvé vegetariány do dietního plánu pro domácí zvířata, jako je vařená brokolice, kale, pšeničná tráva a dokonce často dává klientům, aby „šťáva“ pro jejich zvířata. Tuto progresivně typickou metodu běžně provádějí lidé, kteří si uvědomují zdraví, pro sebe, kteří využívají čerstvé ovoce a ekologické přátelství míchané do kapaliny, je úžasná metoda dodávání mega množství antioxidantů, stopování minerálů a živin v rychlé asimilatelné tekutině v tekutině Napište, že mnoho rodinných mazlíčků snadno přijme.

Bez ohledu na to, co je příčinou tohoto podivného chování, vždy provádím dietu i doplňkový protokol, když se blížíte k těmto rodinným mazlíčkům preventivním způsobem.

Trávicí problémy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *