Posted on

Puppy Bowl 2012

Tento příspěvek se může skládat z přidružených odkazů. V tomto příspěvku můžeme vydělat peníze nebo výrobky od společností.
Většina z nás dokončila naši fantasy fotbalovou sezónu a nyní, když je nad poslední věcí, na kterou se těším, je Puppy Bowl 2012! Vím, že někteří z vás by se mohli zajímat o malou věc zvanou neuvěřitelně mísa, ale tady na Puppyintraining.com si vážíme příležitosti vidět Puppy Bowl 2012!
Toto je osmá miska na štěňátka Animal Planet a vidět, že jsou v osmé sezóně, musí to být úspěšná televizní show … duh!? Každopádně jsem se vždy převrátil do štěňat misky a v roce 2012 se to nebude lišit. Stejně vzrušující, jak může být Superbowl a se spoustou úžasných komerčních očí jsou moje oči stále přitahovány k okouzlujícím štěňatům pobíhajícím na falešném fotbalovém hřišti.
Co tedy máme na trh pro Puppy Bowl 2012 aka Puppy Bowl VIII. Zde je jen málo informací z Animal Planet na letošní akci.
Puppy Bowl 2012
Co: Puppy Bowl 2012, kdy: neděle, 5. února 2012 ve 15:00 E/P Kde: Animal Planet – musíte si vymyslet s místním šňůrou nebo poskytovatelem satelitu, co je letos nové: Meep The Bird, který bude tweet Veškerá akce zevnitř stadionu a prasátko Pep Squad, která je „šunkami“ na vedlejší kolej a kňučení s potěšením pro jejich oblíbená štěňata.

Jedna úžasná věc, kterou si můžete poznamenat o Puppy Bowl 2012, je to, že všechna štěňata účastnící se akce byla vybrána ze záchranářů a útulků po celých Spojených státech pomocí Petfinder.com… Awesome !!!
Zde je vzorek jednoho ze štěňat v počáteční sestavě této neděle:
Aberdeen – australský pastýř mixName: Aberdeen Plemeno: Australský ovčák Mix Sex: mužský věk: 10 týdnů Zábava FAKT: Úspora pro získání adopční organizace pro adopci plachetnice: Sullivan County SPCA

Linus bude fandit pro Aberdeen. Linus i Aberdeen jsou mixy australských pastýřů!
Podívejte se na zvířecí planetu pro celou startovní sestavu pro Puppy Bowl 2012. Mimochodem, existuje spousta skvělých videozáznamů z Puppy Bowls kolem na stránce Animal Planet Puppy Bowl. Můžete vidět scény z Puppy Bowl VII a také 10 nejlepších momentů štěňat. Tato stránka je potřeba vidět pro nadšence štěňat.
Co tedy máte v neděli neuvěřitelně mísy? Bude to další nudná rána, když New York Giants přijmou novou Anglii Patriots? Nebo to bude scintilační koncem konce do konce, protože okouzlující štěňata to všechno nechá na hřišti v Puppy Bowl 2012?
Nejlepší tipy pro naše štěňata
Nejlepší hračka štěňat Líbí se nám: Calmeroos Puppy Toy W/ Heartbeat a Heat Packs – Nejlepší pro nová štěňata. pomáhá zmírnit úzkost v jejich novém domově.
Nejlepší pes Dog Chew Líbí se nám: Bones & Chews Bully hole – všechna naše štěňata milují kousat, nip a žvýkání. Milujeme používání tyranských tyčinek, abychom pomohli odvrátit tyto nežádoucí chování.
Nejlepší léky na pes Dog Líbí se nám: Crazy Pet Dog Train-Me Treats-Používáme je jako naše vysoce hodnotné pochoutky pro naše štěňata pro domácí zvířata.
Nejlepší čerstvé krmivo pro psy, které se nám líbí: The Farmer’s Pet Dog – před pár měsíci jsme začali krmit Ravena čerstvého krmiva pro psy a ona to miluje! Získejte 50% slevu na první nákup psího psů.

Podívejte se na mnohem více našich oblíbených v našem novém kontrolním seznamu štěňat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *