Posted on

Naučte svůj psí pobyt na její posteli – důvěryhodná ocasy Treat Kitchen Review

POZNÁMKA: To, že Mutt se spojil s důvěryhodnými Tails Treat Kitchen, aby vám přinesl tento příspěvek.

Stačí zanechat komentář níže a vstoupit do našeho dárku pro ukázkový balíček tří sáčků! Klikněte zde.

Pokud byste raději neměli, aby se vaše Mutt vznášela a slintá, když jíte, jedním řešením je naučit ji zůstat na posteli pro psy.

Zní to hezky, ale samozřejmě je to mnohem náročnější, než si myslíte.

V tomto příspěvku projdu několik tipů a připomenutí, abych učil psího, aby zůstal na její posteli. Poživy, které dnes představujeme, pocházejí z důvěryhodné ocasy Treat Kitchen.

Důvěryhodné ocasy jsou ručně smíšené v malých dávkách v Hoboken, N.J. Jsou vyrobeny se 100 % přírodními přísadami lidskými třídami. Dokážu říct, že dárky jsou vyráběny opatrně a láskou. Nebudete litovat, že je koupíte nebo je posíláte jako dárek na dovolenou.

Použijte kód, který mutt10off ušetří 10% při pokladně u objednávek 14,95 $ nebo více. objednávky zde.

Tři tipy, jak přimět svůj psí, aby zůstal na její psí posteli

Tip č. 1: Chvála, zatímco pes stále zůstává.

Zatímco je stále na posteli. Zacházení a chválu by měly přijít, pouze když pobývá, takže není v pokušení vyskočit, aby si zajistila léčbu.

Pak ji uvolněte slovem jako „zdarma!“ nebo „hotovo!“

Svítiče samozřejmě musí být také něčím, co je vaše štěně velmi ceněné, pro které je ochotna pracovat.

Důvěryhodné ocasy jsou dodávány ve třech odrůdách:

čedar

Apple & Coconut

arašídové máslo a med

Jakou chuť by vaše štěně to ráda vyzkoušela? Dejte mi vědět v komentářích!

Tip č. 2: Začněte s opravdu krátkými pobytovými relacemi.

Naznačuji krátké vzdálenosti a krátký časový rámec.

Jako by pravděpodobně musíte nejprve stát hned vedle psí postele a udržet pobyt na pouhých 10 sekund.

Pokud je to i to příliš náročné, možná budete muset dát vodítko na svůj psí a dokonce krok na vodítko, abyste ji udrželi v klidu.

Tip č. 3: Vraťte se a odměňujte často.

Pokud váš pes často vstává, je to pravděpodobné, protože:

Výzva je příliš úžasná (vzdálenost nebo čas)

Testuje vás a vaši vážnost

Dozvěděla se, že vás upozorňuje, pokud vstane

Vždycky trénuji své pěstounské psy, aby zůstaly na psí posteli, a jedna věc, kterou rychle vymyslejí, je, že pokud vstanou (zlomí se od pobytu), upoutají mou pozornost, protože jdu a vložím je zpět.

Jsem neuvěřitelně tvrdohlavý a vrátím psí do své postele 10 nebo 15krát. Určitě to není optimální, protože co to opravdu učí psa? Buď z toho dělá hru, nebo je frustrovaná.

Co je tedy lepší?

Řešením je vrátit se do vašeho psího psí obvykle, když stále zůstává (takže, než vstane) a chválit a zacházet za pobyt. Pak odejděte znovu. A pak se znovu vraťte s mnohem více pochoutkami! Vidět?

Nejprve se musím vrátit ke psovi každých 30 sekund. Pak možná po několika trénincích jsme schopni pracovat až každé 2 minuty, pak 5 minut atd., Dokud nemohu skutečně jíst celé jídlo, zatímco zůstane v pobytu.

Je zřejmé, že to vyžaduje spoustu praxe (a trpělivosti!) Na krátkých sezeních s vysoce oceněnými odměnami. Někteří psi to dostanou okamžitě, protože se již naučili solidní pobyt. Jiní musí začít se základy a trvat déle, než se chytí.

Více informací o důvěryhodných ocasu Treat Kitchen

Společnost důvěryhodná péče o domácí mazlíčky byla založena v roce 2006 Heather Gaida. Podnikání nabízí služby, jako je sezení domácích mazlíčků a psí chůze, a ona začala vyrábět dobroty pro domácí mazlíčky kolem prázdnin.

No, psi a kočky milovali Heatherovy dárky a … můžete vidět, odkud to odtamtud šlo!

Pokud jste profesionál, který pracuje se psy, vřele doporučuji tyto dárky jako dary psům vašich klientů. Nebo, pokud plánujete dávat dary psům ve vaší rodině, jsou tyto dárky tak roztomilé!

Důvěryhodné ocasy jsou ve Spojených státech 100 procent. Jsou ručně vyráběny s místně pocházejícími, lidskými ingrediencemi a poté pečené v malých dávkách.

A ano, společnost říká, že to znamená, že je můžete také jíst! Samozřejmě jsem je vyzkoušel. (Jedl jsem tři.) Jsou dobré! Upřímně řečeno. Pravděpodobně jen trochu příliš křupavá pro většinu lidí.

Mezi dárky patří žádný lepek, kukuřice, pšenici, sóju, vejce, přidaný cukr, sůl nebo jakékoli přísady nebo konzervační látky.

Místo toho jsou vyráběny pochoutky z garbanzo mouky, bramborového škrobu, arašídového másla, lněného semínka, kokosového oleje, medu a skořice.

Objednejte si důvěryhodné ocasy zde
*Použijte kód, který mutt10off ušetří 10% za objednávky 14,95 $ nebo více.

Prozradí – Vyhrajte výherní balíček dobrotod důvěryhodných ocasů

*Gratulujeme Rayovi!

Důvěryhodná ocasy Treat Kitchen rozdává vzorek balení lahůdek jednomu šťastnému čtenáři této mutt. Je to stejný balíček Ace a já jsem obdržel, takže vaše štěně bude vyzkoušet všechny tři příchutě.

Vstoupit do důvěryhodného ocasu prozradí:

Stačí zanechat komentář níže a dejte mi vědět, že váš psí chce na kresbě. V jaké situaci potřebuje váš pes pracovat na praktickém pobytu?

Ve čtvrtek 26. listopadu si vyberu jednoho vítěze. Den díkůvzdání! Měl by mít americkou poštovní adresu, aby vyhrál.

Chtěli byste si vyzkoušet důvěryhodné ocasy?

Nezapomeňte mi dát vědět tím, že zanecháte komentář!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *