Posted on

Mindy miluje Jen

od Jenny Myer

Poznámka vydavatele: Tento sloupec je čtvrtý v sérii „Countdown“ zdůrazňující deseti 10. výročí GoodNewsforpets.com IPADTM Contest Contest, trochu „příběhu za příběhem. Vítěz Jenny Myers byla neúnavným dobrovolníkem útulku v Lee County Humane Society v Auburn v Alabamě. Jak vidíte na videu a obrázcích, její žlutá labrador Mindy je úžasná společníka. Přečtěte si její rozhovor, proč si vybrala svou místní společnost Lee Humane Society, aby získala svůj dar odpovídajícího 500 $, aby pomohla ostatním mazlíčkům.

Proč jste si dali odpovídající dar společnosti Lee County Humane Society, když jste vyhráli svůj iPad ™?

Lee County Humane Society je úkryt poblíž mé školy. Hodně jsem tam dobrovolně přihlásil a je to místo, o kterém se domnívám, že by mohlo opravdu použít pěkný dar. Moc děkuji za to, že jste mi nejen pomohli, ale také pomáhali mému útulku! Vy jste skvělí !!

Jak jste se dozvěděli o goodnewsforpets.com a soutěži? Co se vám líbilo?

Našel jsem to, když jsem slyšel o soutěži na www.onlinevideocontests.com, chtěl jsem najít způsob, jak vyhrát nějaký typ počítačové technologie. Důvod, proč jsem vstoupil do této soutěže na rozdíl od ostatních, je ten, že bylo více šancí vyhrát!

Jak používáte svůj iPad?

Používám to pro školní práci.

Co z vás dělá psa?

Když jsem byl mladší, měli jsme pár psů, ale nebyl jsem dost starý na to, abych je opravdu ocenil nebo byl za ně zodpovědný. Vždycky jsem si ale přál žlutou laboratoř!

Co dělá Mindy speciálním psem?

Když jí bylo pouhých 10 měsíců, zjistili jsme, že má kyčelní dyslpasii v bocích a luxusní pately v obou kolenou. Opravila si pravé koleno dvě operace, a zatím neměla žádné operace na svém druhém koleni nebo bocích. Je to tak silná dívka a nevykazuje bolest.

Miluje být kolem naší rodiny a jezdit na automobilové jízdy. Obvykle se však stydí kolem jiných psů. Je také cenná kolem domu. Je také super chytrá! Teď rád učím její nová slova a zeptám se jí: „Kde je tvůj ___?“ Najde, co je v domě! Jedním z jejích oblíbených prací v domě je pomoci získat poštu. Ona a já půjdeme do poštovní schránky a já jí předám nezdravou poštu. Spustí to zpět do domu na léčbu!

Jak ji ovlivnila problém s kyčlem Mindy?

Před jejími operacemi milovala hraní Frisbee. Bohužel věříme, že to mělo faktor v jejích problémech, takže nyní nemůžeme hrát Frisbee mnohem víc. Měla být zamýšleno být mým mazlíčkem a žít se mnou na vysoké škole. Ale teď potřebuje dvě procházky denně a já, bohužel, to pro ni nemohu poskytnout. Žije s rodiči, ale já ji stále vidím !!

Lucky Mindy a Lucky Jen-jasně ukazuje pouto člověka a zvířete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *