Posted on

Orange Region Transport Authority Service Training

Toto publikování může zahrnovat přidružené odkazy. Můžeme vydělat peníze nebo produkty z podnikání diskutované v tomto příspěvku.
Jednou z našich preferovaných průvodců školicích školicích školení v roce je školení zvířat Orange Region Transport Authority (OCTA). Dublin, stejně jako jsem měl šanci jít na tuto fantastickou akci v loňském roce a také Lucky pro nás Dublin dostane druhou možnost potěšení v této pozoruhodné události.
Pokud trénujete servisní zvíře i online v oblasti jižní Kalifornie, velmi navrhujeme, abyste to zkusili a také se dostali do parku Fullerton a výlet tuto sobotu 1. října 2011 od 8:00 do 12:00. OcTA dělá vynikající úkol, který vám umožní i vaše štěně v tréninku, aby pracoval na jízdě na autobuse a také se vydal na volno s využitím kroků i rampy.
OCTA nejen nabízí školení autobusu pro servisní psy v tréninku, ale také vám poskytují zdvořilost Pass do Knott’s Berry Farm, kde vaše štěně dostane šanci zažít památky, zvuky, stejně jako vůně velkého zábavního parku.
Octa autobusový trénink a Knott’s Berry Farm
Některé z našich preferovaných částí o výcviku OCTA Bus jsou:

Zažijete jízdu autobusem se svým štěňátkem při tréninku
Vypadnete nejlépe mimo Knott’s Berry Farm, kde je tu spousta online kuřat … další vynikající zážitek pro vaše štěně
Získáte zdvořilost Pass do Knott’s Berry Farm
K dispozici jsou aplikace pro instruktora mobility OcTA Bus Mobility Fitness. Tato identifikační karta bez jízdného umožňuje trenérovi/psovodiči zařadit systém s pevnou cestou OcTA zcela bez poplatku se zvířetem služeb

Právě v situaci jste zmeškali minulé roky epizoda Puppy v Training TV. Zde je tréninkové video v Dublinu z naší zkušenosti s tréninkem zvířat OcTA:

Podrobnosti o školení zvířat Octa
Zde je dopis, který získal úřad pro přepravu Orange Region pro letošní školení o službách zvířat. Programu jsme museli zahrnout obrázek Dublinu při tréninku posledních let. Během tréninku vám umožňují chodit a také mimo autobus s využitím rutinních schodů a jak je vidět na této fotografii, provozovatel autobusu také prodloužil rampu, abychom procházeli. Doufám, že vás všechny uvidíme na jízdě Fullerton Park N!
Úřad pro dopravu v oranžovém regionu
Dublin v OcTA Service Animal Training Service Den výcviku zvířat Sobota 1. října 2011 8:00-12:00

Všichni trenéři/manipulátoři zvířat:
Jste srdečně pozváni na každoroční Den školení služeb OCTA se svými servisními zvířaty v tréninku! Toto je šance přidat zážitek z jízdy na Octa Transit Bus, včetně památek a také z krásného centra Buena Parku a Knott’s Berry Farm do vašeho tréninkového programu!
Den tréninku: 1. října, 8:00 do 12:00 v:
Fullerton Park a také Trip (stánky 1 a 2) 3000 West Orangethorpe Fullerton, CA 92833
Check-in: Počínaje 7:30 ráno, přihlášení a vyzvednutí náramku Berry Farm Knott Berry Farm (dobré pouze pro vstup do AM a nákup-žádné jízdy). Poté potěšením z neomezeného nástupu do metody, jízdy na koni a také vystoupení octa tranzitního autobusu podél určené tréninkové trasy. Odjezd musí být každých 20 minut s tréninkovými zastávkami.

Rozvrh cesty tréninku
Autobus A odjíždí v: 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 a 12:00 PM* odjíždí v: 8:20, 9:20, 10:20, 11:20 autobus C odjede na: 8:40, 9:40, 10:40, 11:40 AM *POZNÁMKA: Posledním autobusem ve 12:00 bude pouze „vyzvednutí“-žádné zastávky!
Tréninková cesta přes FP & R: (R) Orangethorpe, (R) Magnolia, (R) La Palma, (l) Dale, (R) Lincoln, (R) Beach, (R) La Palma, (l) Magnolia, (L) do fp & r.
Check-out: Je nesmírně důležité, abyste se odhlásili, protože každý jezdec se vrací bezpečně!
Pro společnosti v Orange County budou k dispozici žádosti o instruktora mobility OCTA Bus Mobility Fitness. Tato identifikační karta bez jídla umožňuje trenérovi/psovodiči zařadit systém OCTA s pevnou cestou zcela bez poplatku se službami.
Plánujete letos na školení zvířat Octa? Šli jste v minulosti? Chtěli bychom zde přímo vaše zkušenosti. Doufejme, že tam letos uvidíme!
Nejlepší tipy pro naše štěňata
Nejlepší hračka štěňat Líbí se nám: Calmeroos Puppy Toy W/ Heartbeat a také teplé balíčky – ideální pro nová štěňata. Pomáhá jednoduchosti stresu a úzkosti v jejich novém domově.
Nejlepší psí žvýkání Líbí se nám: Bones & Chews Bully hole – všechna naše štěňata rádi kousne, nip a žvýkání. Rádi využíváme tyranské tyčinky, abychom pomohli odklonit toto nežádoucí chování.
Nejlepší psí lahůdky se nám líbí: Crazy Canine Tranull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *