Posted on

Národní den flossing – nejhorší dovolená, vůbec!

AddThis Sdílení tlačítek na FacebookfaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore2

Ohai! I když používám svůj laboratorní plášť, nejsem zubař. Řeknu vám o dovolené – pátek 28. listopadu je národní den flossingu. Gross, že?! Mnoho svátků je zábava, stejně jako se otevřete, poskytuje nebo jedíte chutné jídlo. Ne pro tuto dovolenou! Národní den flossingu je den, kdy jsou lidé motivováni k přemýšlení o funkcích, které flossing ve svém zubním zdraví. Takže pokud jste člověk, doporučuji vám každý den čistit i nit. To by mohla být nejhorší dovolená na světě! Jediné, co je horší, je mít špatné zdraví zubního lékaře.

Nejsem povolen využívat nebo hrát s zubní nití. Stále však chci mít čisté zuby i čerstvý dech! Místo zubní nití můžete požádat svou maminku nebo tátu, aby do vaší vody vložila vodní přísada. Je to jednoduchá metoda, jak pomáhat zachování zdravých zubů i dásní. Navrhuji kartáčování docela růžovým zubním kartáčkem a také enzymatickou zubní pastou vyrobenou jen pro domácí zvířata. Mým preferovaným je příchuť drůbeže!

Ale zdaleka moje preferovaná metoda, která pomáhá udržovat mé zuby čisté, je jíst tyto kočičí greenies dentální pochoutky. Chutnají lahodně. Nečekejte však na národní den flossingu, abyste měli nějaké … můžete je jíst dvakrát denně!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *