Posted on

Hledat Michigan Dog Pack Intenzifies

hledat Michigan Dog Pack Intenzifies

Naposledy aktualizováno 5. července 2014 úniky Puppy Zanechte komentář
Michigan Dog Pack zabíjí sousedský pes

X

SAGINAW, MI – V Saginaw v Michiganu je prohraje smečka sedmi až dvanácti psů. Policie říká obyvatelům, aby byli opatrní, když venku venku; Minulý víkend zabil psí balíček 65 liber domestikovaného psa. Saginaw Sheriff William Federspiel plánuje požádat Michiganskou státní policii o pomoc sledování psů.

Saginaw County Sheriff’s a USA Fish and Wildlife Service zintenzivnily jejich hledání psů poté, co byl minulý víkend zaútočen a zabit sousedský pes o 65 liber. Tento týden hledali na koni a letadlech – živé pasti byly umístěny podél okruhu 2 mil. Úsilí se vyvíjí na lidskou past zvířat. Okolí bylo varováno, aby bylo opatrné, když venku venku představují psi hrozbu veřejného zdraví a mohou lidem ublížit.

Nikdo přesně neví, jak dlouho zvířata potulují oblast. Pravděpodobně byly vyhozeny poblíž přírodního centra Green Point, které bývalo domovem do rostliny Saginaw Mallable Iron, dokud nebyla v roce 2010 zbourána. Elaine Thompsonová je prozatímní ředitelkou pro kontrolu zvířat v Saginaw County, věří, že se přizpůsobili své okolí a nyní vychovávají své mladé. “Pravděpodobně je někdo opustil místo toho, aby je přivedl do útulku,” řekl Thompson. “Naučili se přežít z malé hry a vody.”

Doporučené čtení:

Mutovaný gen psů může pomoci léčit slepotu

Pes se vrací domů se 3 střely rány

Smrt 20 psů v chovatelské stanici Arizony

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *