Posted on

Kočičí pro každý dům

AddThis Sdílení Tlačítka na FacebookFacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare to PinterestPinterestPintestshare to Moreaddthismore1

V situaci jste to ještě nevěděli, měsíc červen přijme kočičí měsíc! I když věřím, že každý měsíc je skvělý čas přivítat kočičí do vašeho domu i srdce, je to skvělý čas připomenout EveryBuddy, že existují skvělé nabídky úžasných koček a koťátka v útulcích po celé zemi, na které se jen čekají vlastní dům.

A protože moje maminka byla po mnoho let dobrovolníkem na záchranném útulku, chápu pravdu, že tam můžete objevit kočky všeho druhu. Jen v situaci mi nevěříte, ukážu vám několik úžasných koček, které moje maminka uspokojila během jejího času v Cats Exkluzivní.

Hledáte mazlivé kotě s extra jemnou kožešinou? mám je!

Možná očekáváte kotě, které rád hraje s hračkami a baví se. Věřte mi, v každém útulku je velké nabídky.

Snažíte se objevit výraznou, exotickou krásu modrooký? Máte štěstí.

Pokud jste se snažili najít bezstarostnou starším kočičí, abyste si mohli užívat televizi a také se s ní přitulit, mají vaši kočku.

Věřili jste, že si vezmete dům pár koček? To je ještě lepší.

A co atraktivní smokingová kočka s dlouhým vlastností, která je již oblečená k zapůsobení? Žádný problém!

A jen abych ověřil, že ve svém regionálním útulku můžete skutečně objevit kočky všeho druhu, můj extrémně vlastní sourozenec Harley, který tam online využil!

Kočky zde uvedené právě zde objevily milující domy. Ujišťuji vás však, že existuje mnoho, spousta mnohem více koček všeho druhu, který stále čeká a doufá.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *