Posted on

Bella sdílí 5 valentýnských tipů pro bezpečnost domácích zvířat

AddThis Sharing ButtonsShare na FacebookFaceBookfaceBookShare na Twittertwittertwittershare na PinterestPinterestPintestshare na moreaddthismore59

Ahoj EveryPawdy * Bella Waves Paw * To jsem já, Bella !! Je to dnes Valentýn a já nemám jen jeden, ale pět skvělých tipů na Valentýna pro bezpečnost vašeho domácího mazlíčka dnes!

Dnes je velký den a určitě je pro vaše domácí mazlíčky zvědavý, protože se najednou dějí nové a vzrušující věci. Určitě to bude bonbóny a hodně z toho. Věděli jste, že Xylitol, populární umělý sladidlo nalezený v bonbónech a žvýkací gumu pro diabetiky, je pro vašeho psa smrtelné? Nachází se také v bonbónech a dásních, dechových mincovnách, pečených dobrých, sirupech kašli, žvýkacích vitamínech, ústní vody a zubních pastech. Pro psy je extrémně toxický i v nejmenších dávkách a příznaky potíží se mohou objevit tak rychle jako 15-30 minut požití.

Každá dívka ráda získává květiny! Květiny jsou na Valentýna velké, jsou velmi hezké a cítí velmi pěkně. Existují však některé květiny, které mohou onemocněné bříško. Společným květem, který se často spojí v květinových aranžmách na Valentýna, je dech a karafiáty dítěte. Domácí zvířata milují jíst podivné věci a tyto dvě květiny, i když nejsou nejvíce toxičtější na seznamu, nám mohou dát opravdu špatnou bolest břicha. Narcisy, lilie, tulipány a narcissus – všechny rostliny žárovky – mají nejvyšší koncentraci toxinů v žárovce, takže pokud máte domácího mazlíčka, které rád kopáte, možná budete chtít přepracovat své květinové záhony.

Večeře svíčkami? Sakra jo! Ale než odejdete do důchodu, ujistěte se, že ty svíčky vyhodíte. Zvědavá mazlíčci, kteří hledají levicový sousta k jídlu, mohou srazit na hořící svíčku a zapálit jiný druh ohně, který vám zničí večer.

Právě teď se kolem mého domu děje spousta nákupních a dárkových tašek na poslední chvíli; V neděli po Valentýnském dni máme adopční událost pro pomeraniánskou záchranu v jižní Kalifornii a máma chce mít dárek pro Valentýn pro všechny dobrovolníky, kteří nám pomáhají. Stůl je pokryt dárkovým obalem, stuhami, celofánovými obaly, dárkovými taškami, kartami a nálepkami. Ach, chlapče, jaké zvědavé štěně by nenalezlo, že zábavná věc, se kterou si můžete hrát! Nezapomeňte to udržet mimo dosah mazlíčků, abyste neskončili na zvířete ER poté, co jeden z nich spolkl asi 3 ft curlingové stuhy!

Co je větší než čokoláda na Valentýna? Více čokolády samozřejmě! Čokoláda však není pro psy a je extrémně toxická. Jen proto, že víko je na krabici a krabice je zabalena, nemyslete si, že nemůžeme cítit, že uvnitř je čokoláda, a my tu krabici jen roztrhneme, abychom ji dostali – a velmi onemocní. Udržujte tuto krabici mimo dosah vašich mazlíčků, prosím! Nejlepší místo je stejně v lednici!

Pokud si myslíte, že můžete mít nouzovou situaci otravy domácím mazlíčkem, můžete zavolat na linku pro domácí mazlíčky na čísle 1-800-213-6680 o pomoc 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a získat pomoc. Existuje dokonce i aplikace pro iPhone, kterou můžete získat za 1,99 $ od iTunes (informace o jejich webových stránkách). Pomůže to nesmírně, pokud máte balení nebo obal z položky, kterou váš mazlíček snědl, takže jim můžete sdělit značku nebo jim dát popis toho, co to bylo, možná dokonce i ingredience. Udržujte toto telefonní číslo s dalšími nouzovými telefonními čísly. Maminka právě testovala číslo, aby se ujistila, že se jedná o aktuální a platné číslo (je) a nyní ji přihlásila do seznamu kontaktů mobilních telefonů.

Šťastný den Valentýna všem mým furrentům a čtenářům, buďte si vědomi a buďte v bezpečí!

Milovat,

Bella

Bellapet Bezpečnost

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *