Posted on

Pitbull Terrier Mixes: 21 Diverse Pittie Cross Breeds, které milujeme

, než získáte mixy Pitbull Terrier jako mazlíčky

Přemýšlíte o tom, že získáte domácího mazlíčka ke sdílení vašeho bytu? Co takhle zvažovat mix Pit Bull Terrier? Zde je několik informací, které budete potřebovat, než přemýšlíte o tom, jak získat toto plemeno doma …

Americký teriér Pitbull může být nejoblíbenější a nejkontroverznější ze všech plemen. Statistiky jsou jasně proti Pitbullu, pokud jde o statistiku kousnutí. Mnoho nadšenců plemene však tvrdí, že tyto statistiky odrážejí mnoho různých plemen, která jsou klasifikována jako Pitbulls.

Každý rok je zabito přibližně 1,2 milionu mixů Pitbull. Sestavili jsme seznam všech možných křížových plemen, která můžeme najít ve vašem útulku.

Nezáleží na tom, na které straně jste, někteří z těchto psů Pitbull Terrier Mix jsou ohromující.

Přijetí je přitažlivější než nakupování, pokud jste velkým fanouškem tohoto plemene.

Pitbull Terrier mixy

Bull je symbolem síly, těla, robustnosti a houževnatosti. Podobné vlastnosti lze očekávat u plemene Pit Bull-Terrier. Ačkoli je obtížný pes, Pit Bull Terrier je klidný a poslušný pes.

Pit Bull Terrier je obecný termín, který odkazuje na řadu psů. Patří mezi ně americký Staffordshire Terrier a Staffordshire Bull Terrier.

Jaké to je být Pit Bull Terrier?

Toto je kříž mezi buldokovým plemenem a teriérem. Toto plemeno je známé tím, že je jedním z nejvíce tvrdohlavých plemen psů. Pitbull teriéři jsou inteligentní a emotivní.

Pitbull teriéři mají krátké, silné, lesklé kabáty, které se snadno upravují. Ocas je rovný, ale ke konci se zužuje. Jejich hrudník je silný a svalnatý, zatímco jejich těla jsou užší směrem dozadu.

Průměrná výška je mezi 18-22 palci (46-56 cm) a hmotnost se pohybuje od 22-110 liber do 35-55 lb.

Jsou pohodlnější v teplém podnebí a obecně zdravější. Některá plemena však mohou být náchylná k vrozeným srdečním onemocněním a dysplázií kyčle a dědičným kataraktem. Aby se zabránilo jakýmkoli zdravotním problémům, doporučuje se často navštěvovat svůj veterinář.

Nezbytná je socializace, metody pozitivního posílení a veterinární péče. Pit Bull Terrier je velmi inteligentní a emotivní. Toto plemeno má délku života 12 let.

Psi jsou úžasný lidský potěšení. Pes bude šťastně zaregistrovat to, co dělá jeho majiteli šťastným, a pak zákon často opakuje.

Nikdy byste neměli opustit svého psa (nebo jakéhokoli psa) bez dozoru s batolatami nebo dětmi. Pes a dítě jsou stejně důležité. Všimnete si, že pes je po čase velmi otevřený vůči dětem.

Pitbull Míchaná plemena

Níže je uveden seznam 21 štěňat Pitbull Terrier Mixed Breed. Tato štěňata zdědí geny z obou plemen, takže neexistuje žádná záruka, že jejich temperamenty nebo úroveň aktivity budou pro každého psa stejné.

Doporučuje se, abyste svého psa představili svým rodinným příslušníkům nebo jiným zvířatům.

Pokud pracujete s záchranou, může být pěstounská péče skvělou volbou. Mnoho mláďat smíšené chodosti končí v záchranných úkrytech a potřebuje pěstounský domov, dokud nenajdou trvalý navždy domov.

Podpora může být dobrá volba začít a vidět, jak se vaše zvířata vycházejí, než se rozhodnete přijmout.

Pojďme se podívat na některé z našich oblíbených mixů. Tento seznam nezahrnuje všechna plemena. Také jsme vynechali mixy Pitahoula a Pitbull Corgi.

1. Labrabull (mix Pitbull Terrier Labrador)

Plementa: Pitbull Terrier & Labrador Retríver

Jednou z nejoblíbenějších mixů Pitbull je Labrabull. Toto plemeno kombinuje to nejlepší z přátelských i věrných psů APBT. Labradoři jsou oblíbeným čtyřnohým společníkem v Americe a Evropě. APBT je protiverzní plemeno, ale tento kříž je velmi populární.

V závislosti na plemeni, ze kterého je chován, se Labrabull může chovat spíše jako jeden rodičovství. Laboratorní/pit mix je obvykle sladký, aktivní a laskavý pes. Jsou věrní své rodině, ale mohou být vyhrazeni kolem cizinců.

Pokud jsou socializováni, mohou vycházet s jinými domácími mazlíčky. Toto je jedna z nejčastějších mixů nalezených v útulcích pro zvířata a zachránění APBT dnes kvůli tomu, jak běžný je každý rodič.

2. Pitweiler

Plementa: Pitbull Terrier & Rottweiler

Pitweiler je kříženec mezi jedním z nejoblíbenějších plemen „gardu“ a jedním z nejvěrnějších teriérů. Toto plemeno je vyhrazeno a chrání cizince, ale také věrné jejich rodině.

Někdy je rottie zahrnuta do „nebezpečných“ plemen. Díky tomu je sdílení stejných vlastností jako APBT.

Toto štěně smíšeného plemene je dobrou volbou kvůli loajalitě APBT. Při hodnocení temperamentu to bude záviset na rodiči tohoto plemene.

Obě plemena mohou být vyhrazena kolem cizinců, takže je důležité je socializovat brzy. Jedná se o chytrý, loajální, smíšené plemené pes, který udělá úžasného rodinného kamaráda, pokud si uděláte čas na to, abyste jej správně trénovali.

3. Aussie skot Pitbull (mix pro psí psí dobytek)

Australský skotský pes a strItbull Terrier plemena

Co se stane, když překročíte psa chovaný ke stádu skotu s loajálním, obtížným a odolným psem? To, co dostanete, je vysokoenergetické štěně připravené k práci!

Australský pes s dobytkem je živé plemeno. Budete muset být schopni provádět úkoly, abyste udrželi toto křížové plemeno šťastné a pobavené. Pro Aussie Cattle Pitbull je vyžadován zvláštní majitel.

Stejně jako všechna plemena mixu na tomto seznamu se bude temperament lišit v závislosti na rodiči. Obě plemena jsou energická a je třeba je pravidelně cvičit. Štěně bude milovat jakékoli dílo, které jí dáte. To zahrnuje udržování bezpečí hospodářských zvířat a hlídkování farmy.

Je to skvělý doplněk vaší rodiny, ale musíte se ujistit, že je dostatek místa pro cvičení šťastného štěně.

4. Pitsky

Plementa: Sibiřský husky a Pitbull Terrier

Husky je jedním z nejúžasnějších plemen. Jejich velkolepé ledové modré oči okouzlí každého milovníka psů. Co se stane, když je sibiřský husky překročen s APBT. Získáte fantastické štěně, které dychtí hrát na dvoře nebo na pláži a bude energické. Lidé se vás obvykle ptají: „Jaké je to plemeno?“

Pitsky může mít modré oči a být pitsky. Toto plemeno je výraznější než běžný husky. Vzhledem k tomu, že Huskies jsou přirozeně destruktivní, APBT mají spoustu energie. Tento úžasný pes smíšeného plemene je těžké porazit.

5. Mix Pitbull Mastiff

Plemena: Pit Bull a anglický Mastiff

Americký teriér Pitbull je smíchán s jemným giganem, anglickým mastiffem. Je na štěně, aby rozhodlo, které plemeno bude následovat.

Existuje velká šance, že pes bude mít některé z obou typů osobnosti. To znamená, že získáte psa, který je energický a loajální, ale také se věnuje jeho rodině.

APBT a EM jsou oba oddaní psi, kteří jsou od cizinců aliof. Pokud chcete toto plemeno udržet blízko členů rodiny, je důležité, abyste svého psa brzy stýkali.

Pokud smícháte mastiffy s jejich rodiči, budete mít větší smíšené plemeno. Budete pohodlnější být gaučový brambor, pokud máte anglický mix mastiff pitbull, který odráží EM.

6. Mix Pitbull Boxer (Boxer Pitbull Mix)

Plementa: Pitbull Terrier a boxer

Boxer je americkým mnoha milovaným plemenem psů. Jsou to fantastický rodinný pes kvůli jejich hravé a lehké povaze. APBT je vysoce energetický pes.

Je pravděpodobné, že váš boxerský mix bude mít podobné rysy. K udržení tohoto štěně bude vyžadována konzistentní energie pod kontrolou.

Boxer je více rezervován s cizími lidmi než jinými plemeny. Proto je důležité se dostat ven a socializovat se s nimi brzy. Smíšené plemeno se bude dívat blíže k čistokrevnému pitbullu.

Důvodem je skutečnost, že mohou vypadat velmi podobně v závislosti na jejich genetice. Boxer Pitbull Mix může vytvořit fantastické rodinné mazlíčky, pokud máte energii a čas na jeho cvičení.

7. Beagle Bull (mix Beagle Pitbull)

Plementa: Pitbull Terrier & Beagle Terrier

Beagle Bull je kříženec mezi americkým Pitbull Terrier a Beagle. Beagle Bull je výraznější mix. Je velmi přátelský k rodině a lze jej docela uvolnit, i když právě dokončili štěně.

Zatímco Beaglebull bude možná potřebovat během mládí cvičit, budou, jak stárnou, více než stárnou.

Možná najdete tvrdohlavý Beaglebull v závislosti na plemeni, které si vyberete. Tento pes bude potřebovat trpělivost a klidný trénink.

Je důležité, aby vás váš pes viděl jako vůdce jejich smečky. Jinak by mohlo být obtížné přimět je, aby sledovali základní příkazy bez nějaké odměny.

8. Pithuahua (mix Pitbull Chihuahua)

Plementa: Pitbull Terrier & Chihuahua

Chipit může být šílený a rozkošný. Při kombinování genetických make -upů těchto mateřských plemen můžete získat odlišnou kombinaci.

Vzhledem k tomu, jak byli vychováni, může být Chihuahua jedním z nejvíce asertivních plemen. Mnoho chi-mixů zdědí určitý postoj od svých rodičů.

APBT je přirozeně energický pes. To může ztížit smíchání Chihuahua s APBT. Možná skončíte s chihuahua, který je bramborem na gauči. Temperamenty všech psů jsou odlišné. Pithuahuas jsou speciální pes a bude vyžadovat odlišného majitele.

9. Golden Pitbull (Pitbull Golden Retriever)

Plementa: Zlatý retrívr a Pitbull Terrier

Kombinace Pitbull Golden Retríver je jemná směs americké legendy a silným postojem a srdcem APBT. Ačkoli tato dvě plemena se obvykle používají jako rodinné společníci, Golden Retrívr Pitbull Mix je kombinací pro rodinu.

Zlatý retrívr je nejlepší pes v Americe. Jsou milí a mají fantastické chování. Patří mezi pět nejlepších plemen psů v Americe z nějakého důvodu.

Míchání APBT se zlatým pitbullem bude pravděpodobně mít za následek mix vhodnou pro rodinu, která je stále plná energie. Přestože se Golden Pitbull bude pravděpodobně stydět kolem cizinců, pokud je vychován ze zlatého retrívra, je pravděpodobnější, že pozdraví každého, kdo se týká vašeho domu. Toto plemeno není osvobozeno od potřeby socializace.

10. Pugbull (MopsPitbull Mix)

Plemena mops a pitbull teriér

Pugbull je kříženec mezi Pitbull a Mops. Tato kombinace je docela zajímavá, protože pravděpodobně skončí s energickým malým chlapcem, který je divoký a plný energie. Mops je milující a laskavý Cuddler, který miluje své majitele.

Mops smíšeného plemene bude pravděpodobně vykazovat stejný temperament, ale s větší intenzitou než standardní mops. Možná uvidíte smíšeného plemene s podobným zbarvením jako mateřská plemena.

Toto malé plemeno není běžné. Mops je menší, takže existuje menší šance na to, že překročí cesty s jámou. Toto plemeno se obvykle vytváří, když je mops otcem a APBT matka.

APBT bude obvykle menší, protože menší jámy mohou vážit přibližně 30 liber. Je to velmi zábavné plemeno, které přiměje lidi, aby se divilo, jaké plemeno máte, jakmile opustí psí park.

11. Borderbull

Plementa: Pitbull Terrier a Border Collie

Borderbull je kříženec mezi Pitbull a Border Collie. Extra energie na hraniční kolii zajistí, že budete mít dostatek energie. I když je pravděpodobné, že váš Borderbull bude vyžadovat méně cvičení, jak stárne, pravdou je, že se jedná o vysoce energetické plemeno, které vyžaduje hodně cvičení. Hraniční kolie je plemeno pastýřů, zatímco APBT byl chován k lovu a návnadě krysy.

Borderbull je úžasná volba, pokud máte velký dvůr nebo dostatek prostoru pro běh. Borderbulls mohou být věrní a připraveni poslouchat. Vaše štěně Border Collie se může více starat o jejich rodičovství, takže když je váš pes vyškolen v agilitě nebo jakémkoli jiném tréninku, může být v pořádku.

12. Úžasný Danebull

Plementa: Pitbull Terrier & Straric Dane

Hledáte kombinaci loajality a nezávislosti s velkými, línými a hravými? Pokud je váš domov dostatečně velký, aby vyhovoval úžasnému danebullu, mohl by to být pro vás nejlepší pes.

Velké Dánové mohou být obrovští a budou pravděpodobně větší, když jsou smícháni s Pitbulls, ale je stále pravděpodobně větší než standard APBT v závislosti na jeho rodičích.

Skvělí Dáni mají rádi pohodlnou postel a spoustu místa na gauči. Pokud se rozhodnete přinést toto smíšené plemeno domů, naplánujte si dopředu, abyste se ujistili, že mají dostatek místa.

Je důležité socializovat svého psa brzy. Toto plemeno může mít obtížný čas vycházet s ostatními psy v závislosti na tom, kde bylo zvýšeno.

13. Pitbull z Německa (mix Pitbull a německého ovčáka)

Plementa: Pitbull Terrier & German Shepherd

Německý ovčák je populární plemeno v Americe. Očekávali byste, že uvidíte kříž mezi APBT, německým ovčákem. Je možné, že váš německý Pitbull zdědí více rysů od jednoho z mateřských plemen než druhého.

GSD jsou součástí pracovní skupiny, takže je pravděpodobné, že vaše kombinace GSD/APBT bude potřebovat úkoly, aby se zajistilo, že bude splněna ve své roli.

Tento mix bude těžit z toho, že váš pes bude schopen přenášet nebo certifikovat jako servisní pes. Jako štěňata jsou německé hladiny energie pitbull vysoké, ale s věkem se sníží.

14. Aussiebull

Plementa: Australský pastýř a Pitbull Terrier

Aussiebull je kříženec mezi Pitbull a australským pastýřem. Australský pastýř se v některých případech mýlí s australským Cattledogem, ale jsou zcela odlišní. Aussie může pastýře zvířat a je v tom velmi dobrý, když je zadán.

Pokud zkombinujete schopnost APBT potkanů ​​s pastýřským podnětem, můžete získat psa s vyšší energetickou produkcí.

Stejně jako mnoho jiných plemen, zajistěte, aby váš Aussiebull každý den dostával spoustu cvičení. Pokud je to správně socializováno a vyškoleno, může toto smíšené plemeno udělat úžasného rodinného psa.

15. Jezevčík (Mix Jezevčík Pitbull)

Plemena: Pitbull Terrier & Jeskshund

Jedním z nejzajímavějších a nejvýraznějších plemen na tomto seznamu je jezevčík. Doxie není obvykle zkřížený s většími plemeny, jako je Pitbull. Podobně jako u crossbreed Chihuhua, Pitbull obvykle skončí s menším plemenem.

Co se stane, když tyto dva smícháte? Výsledkem je zajímavý Mutt, který obdržel spoustu lásky! Virové video na YouTube bylo vytvořeno, když aktivní jezevčík a pitbull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *