Posted on

Jedna základní metoda, kterou můžete pomoci pro Den Země

AddThis Sdílení ButtonsShare na FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore

Oh, chytil jsi mě, jak si užívá kočičí televizi! Rád se dívám z oken a pozoruji svět kolem mě z mého domu na okraji Florida Everglades. Často se však zajímám o Zemi … co když se na ni něco stane? Vzhledem k tomu, že Den Země přichází za pár dní, je to nejlepší čas, aby každý z nás věřil o metody, kterým můžeme pomoci Země.

Tady je něco, co jsem se naučil: plastové věci jsou pro životní prostředí špatné! Plastové sáčky, rybářská linka, plastové obaly, šestibalovací kroužky, plastové hračky, uzávěry lahví, brčka … plast je všude! I když není možné, aby jeden člověk nebo jednu kočku zachránil Zemi sami, můžeme každý podniknout nějaké kroky, které pomohou.

Některé skvělé zprávy: Tyto prsteny jsou mnohem šetrnější k životnímu prostředí, než se používaly. Podle zákona musí být plastové prstenci v USA nyní degradovatelní, aby se minimalizovalo nebezpečí zapletení divočiny. To ukazuje, že plastové prsteny skončily křehké a podzim od sebe, když byly podrobeny slunečnímu světlu po 3 nebo 4 týdnech. Je to však stále dlouhá doba pro ryby, ptáka nebo jiné zvíře, které uvízne hlavou v jednom z prstenů! Základní věcí, kterou můžete udělat pro minimalizaci tohoto nebezpečí, je jen odříznout prsteny od sebe nůžky (požádejte o pomoc maminky nebo tátu, pokud nemáte povoleno hrát s nůžkami).

Den Země je tato středa, takže máte pár dní na to, abyste tomu věřili: jakou kroky budete podniknout na pomoc zemi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *