Posted on

Návrhy letního čtení pro milovníky koček

Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy*

Jedním z mých největších letních potěšení je trávit čas venku s dobrou knihou. Ať už je to na mém balíčku, v kavárně Walkway nebo v parku, je tu jen něco o čtení venku, díky kterému je jedna z mých oblíbených zábav ještě zvláštnější.

Přestože prodej knih během pandemie stoupal, došlo k pozoruhodné absenci nových kočičích knih. Obvykle dostávám spoustu hřišť, abych zkontroloval nové knihy po celý rok. Zatím jsem dostal jen hrstku, a z nich, ne mnoho znělo jako kvalitní tituly.

Takže vzhledem k nedostatku nových knih, které bych měl přezkoumat, jsem si myslel, že se podělím o několik oblíbených z minulých let, abych přidal do vašeho seznamu letních čtení. Doufám, že objevíte něco nového.

Cestující kočičí kroniky jsou krásně psaný román o Nana The Cat a jeho lidským Satoru. Toto je kniha o přátelství, rodině a spojení a o radosti v malých, jednoduchých věcech.

Travel Cat Chronicles je k dispozici od Amazonu.

Tato druhá kniha v sérii Cambridge Cambridge Cats of Clea Simon, která mísí tajemství s nádechem paranormální a trochu romantiky, byla stejně neodolatelná jako první. Pokud si užijete záhady, fantazii a dotek magie a romantiky, budete si tuto sérii milovat.

Zaklínací kočky je k dispozici od Amazonu.

Od koček kroutí se zadky před tím, než se vrhnou na to, aby viděli, jak vaše kočka spí na slunci, aby přinesla domů novou hračku, se kterou bude vaše kočka skutečně hrát, tato bitová kniha nám připomíná, že i ve světě zvráceném vzhůru nohama nám kočky vždy dávají důvod k úsměvu. Tento povznášející poklad knihy, rozptýlený s krásnými ilustracemi, je pro milovníky koček nutností. Pokaždé, když je všude tolik špatných zpráv, kniha Pawsome nabízí purrfect přestávku z vnějšího světa.

Kniha Pawsome je k dispozici od Amazonu.

Siamese Cat Rescue je jednou z největších a mnoho úspěšných záchranných organizací specifických pro plemeno v USA. Skupina se sídlem ve Virginii ušetřila přes 12 000 koček za 15 za posledních 20 let a stále je silná. V této osobní paměti se zakladatelka Siri Zwemkeho sdílí, jak se její láska k siamským kočkám nakonec stala prací na plný úvazek.

Rescue Meez je k dispozici od Amazonu.

Pokud potřebujete více doporučení, najdete zde dvanáct let hodnocení knih.

*Zveřejnění FTC: The Wonterful Cat je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates Program, affiliate reklamní program, jehož cílem je poskytovat prostředky pro weby pro získání reklamních poplatků reklamou a odkazem na produkty na Amazonu a přidružených webech. To znamená, že pokud se rozhodnete zakoupit prostřednictvím některého z našich odkazů, dostaneme malou provizi. Šířili jsme pouze slovo o produktech a službách, které jsme buď použili, nebo bychom se sami používali.

Foto Madalyn Cox na Unsplash

Ingrid King

Může se vám také libit:
Návrhy letních knih pro milovníky koček

Letní čtení pro milovníky koček

Léto je pro čtení

«Purrmaid Wall Art a Ozdoby z Kittycat Art Studio
Mews a NIPS: CAT People Netflix rozptýlí stereotypy »

4 komentáře k návrhům letního čtení pro milovníky koček

; Mary McNeil říká:

23. července 2021 v 17:23

Díky za to !

Odpověď

Steph říká:

23. července 2021 v 15:27

Děkujeme za skvělé návrhy a připomenutí o starých oblíbených ❣

Odpověď

Devon Thyme říká:

23. července 2021 v 11:08

Jeden by mohl vždy jen odpočinout s dobrým kočičím mezerou …….

Odpověď

Janine říká:

23. července 2021 v 5:59

Díky za seznam. Vždy hledám něco dobrého číst.

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Potřebná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat na tomto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích prostřednictvím e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *