Posted on

Petmeds Holiday oslavy a usnesení

AddThis Sdílení Tlačítka na FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare to PinterestPinterestpinterestshare to Moreaddthismore3

V potíže s vířícími prázdniny přišly a odešly, ale nebyly by tak zábavné bez společnosti přátel, rodiny a samozřejmě – našich mazlíčků! Níže uvádíme několik příkladů toho, jak si naši zaměstnanci užili oslavu prázdnin se svými domácími mazlíčky, stejně jako usnesení pro nový rok.

Jak byly vaše svátky utraceny? Máte nějaká usnesení jako majitel domácího mazlíčka? Neváhejte se vyjádřit níže nebo se připojit k konverzaci na naší stránce na Facebooku.

Abby R., specialista na digitální obsah:

Moje kočky si vždy užívají vánoční svátky nebo každý den, kdy s nimi trávím čas. Pokud jde o vánoční dárky, moje dvě kočky se nemohly lišit. Pro Daisy je to všechno o krabicích a hedvábném papíru. Má toybox plnou hraček, které většinou ignoruje, ale dá jí krabici nebo nějaký zkroucený hedvábný papír a je nadšená. Vypadá to, že se tato krabice s jejím souhlasem úplně nesetkala.

Harley strávil prvních šest měsíců v útulku a neměl mnoho hraček a žádná ze svých. Dodnes miluje hračky a většinu dní se prohraje skrz jeho Toybox a hledá tu správnou hračku. Poskytuje si jakoukoli novou hračku, i když si není úplně jistý, jak si s ní hrát.

Mým řešením je starat se o zdraví zubních koček s pravidelnou veterinární zubní péčí a domácím kartáčováním zubů.

Alex I., ředitel online programů:

Raven s námi strávil každé Vánoce, máme štěstí, že jsme dostali takovou zlatíčko. Její oblíbenou součástí prázdnin je zbytky a naším novoročním předsevzetí je jít do psího parku více.

Alison B., právní poradce:

Náš poslední přírůstek, PK (znamená Pretty Kitty) strávil prázdninovou sezónu vděčný za nový domov – náš od 16. prosince. Naše již v rezidentní kočičích, Moggie a 36, ​​„užili si“ prázdninové období, které si zvykly na PK. Níže jsou fotografie PK, PK a 36 a Moggie z minulých let, sama (což je pravděpodobně to, jak by to v tuto chvíli dávala přednost !!), před vánočním stromem. Ještě musíme získat jeden ze tří dohromady.

Rozhodl jsem se jim nakrmit nejzdravější jídlo a dárky a vzít je každý, jednou za tři měsíce, pro rutinní kontroly.

Rebecca S., péče o zákazníka:

Skip a Malorie (Jack Russell’s) měli tak zábavnou dovolenou, že každé ráno spali, a Mystic (belgický Tervuren) nemůže nikdy dostat dost a chce hrát víc!

SonseeaHray C., péče o zákazníka:

Mým řešením je vzít Tonku na další jízdy na stezkách.

Vanessa P., Content & Inbound Marketing Director:

Ender & Riley strávila svátky tím, že si užívala chladnější procházky díky několika dny, kdy teploty klesly. Oba dostali dary pro dobré chování, včetně jednoho z Abby (uvedené výše).

Naším usnesení v roce 2013 je dokončit DVD CESAR Millan Training DVD a být nejlepšími vůdci balení, jaké můžeme být.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *