Posted on

Vycvičte si svého psa, aby hrál dobře s hračkami

Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Můžeme vydělat peníze nebo výrobky od společností diskutovaných v tomto příspěvku.
Trénujte svého psa, aby si hrál s hračkou? Vím, že to zní naprosto absurdní. Vzhledem k tomu, že se učím, některé hračky vyžadují trénink, stejně jako možná budete muset pokyn svého psa, aby získal tenisovou sféru nebo seděl na velení, může být v některých případech nezbytné vyškolit vašeho psa, aby si správně hrál s novými hračkami.
Pro ty z vás, kteří zde sledovali na blogu, si možná pamatujete můj příspěvek o hračce psích psů Ginger Bread House. Myslel jsem, že by to vytvořilo skvělé vánoční dárky a koupilo si několik hraček pro pluzé psů z Amazon.com. Dal jsem jednoho svému rodičům psovi, 12 liber Cairn teriéra jménem Ralphie. Podívejte se na obrázek níže:

Doggies Reakce na hračku pro psy
Ralphie není druh psa, který upřednostňuje roztržení a na rozdíl od některých jiných psů, které znám (Linus, Stetson, stejně jako Derby). Ralphie nesl perníkový dům kolem trochu a také jsem mu ukázal, jak odstranit perníka z domu, ale celkově si myslím, že byl nezaujatý. Avšak perníkový dům i člověk udělali dobrý obrázek s Ralphie?

Skutečný test byl s mými třemi chlapci. Všichni tři moji psi milují, když mají šanci, když dostanou šanci. Linus je se svými hračkami nejjemnější, ale stále má tendenci vytáhnout nádivku ze svých oblíbených.
Přestože jsem své mladé chlapce důkladně nevystavil perníkovému domu i jeho obyvatelům, dostali krátký pohled a také počáteční trénink s Ralphieho perníkovým domem.
Linus to do značné míry ignoroval, jako často, když kolem jiných psů
Stetson popadl dům, stejně jako cestující a také ho neseli zpět i ven kolem domu, ale nemohl úplně dostat nos i ústa dveřmi, aby extrahoval vnitřní hračky.
Derby měl největší úspěch a také popadl z perníku a také ho vytáhl ze svého pohodlného domova.

Hraní času s Gingerbread House byl zcela pod dohledem a také jsem viděl Stetsona se plížit směrem k jeho posteli … perníkový dům v Tote a také začal hltat na koncích malého domu. Jsem docela konkrétní, že pokud zůstane bez dozoru, tento malý perníkový dům skončí v hromadě rozbitých hraček. V tomto okamžiku si myslím, že musím mnohem více pracovat na ukázání Stetsona, Linuse, stejně jako derby přesně, jak extrahovat perníkového muže přes přední dveře, spíše než používat útok brutální síly a strhnout střechu. Nakonec musí být vytahování hraček z předních dveří jako vytahovat nádivku z plyšové psí hračky … ne?

Uvidíme, jak to jde stejně dobře, protože vás budu informovat o trvanlivosti hračky pro pluzné pluz.
Získalo vaše štěně na Vánoce hračku pro psích psích psích perníků? Jak to drží?
Nejlepší tipy pro naše štěňata
Nejlepší hračka štěňat Líbí se nám: Calmeroos Puppy Toy W/ Heartbeat a také tepelné balíčky – ideální pro nová štěňata. Pomáhá jednoduchosti stresu a úzkosti v jejich novém domově.
Nejlepší psí žvýkání Líbí se nám: Natural Farm Bully holí – všechna naše štěňata milují kousnutí, nip a žvýkání. Milujeme používání tyranských tyčinek, abychom pomohli odvrátit tyto nežádoucí chování.
Nejlepší léčby psů se nám líbí: Crazy Dog Train-Me Treats-Používáme je jako naše vysoce hodnotné pochoutky pro naše štěňata pro psi.
Nejlepší čerstvé krmivo pro psy, které se nám líbí: Farmářský pes – před pár měsíci jsme začali krmit čerstvé krmivo Ravena, stejně jako to miluje! Získejte 50% slevu na první nákup psího psů.

Podívejte se na mnohem více našich oblíbených na našem novém kontrolním seznamu štěňat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *