Posted on

Recenze: Cesta koček

Tento příspěvek se skládá z přidružených odkazů*

Pamela Merritt je vydavatelkou blogu The Way of Cats. Pamela čerpá z 30 let zkušeností s řešením problémů s kočičími a sdílí svůj přístup k řešení problémů s chováním, jako jsou problémy s odpadky, poškrábání, značení a boj na blogu. Nyní Pamela sestavila roky rady do nové knihy The Way of Cats: Jak používat svůj instinkt k tréninku, rozumět a milovat je.

Přístup Pamely je založen na filozofii, která zdůrazňuje komunikaci a porozumění jedinečným potřebám koček. V knize řeší:

Jak číst a mluvit, kočka

Přivedení koček do vyjednávacího stolu

Učení typů koček

Jak pro vás vybrat tu správnou kočku

Jak přimět kočku, aby tě milovala

Naučit se správné způsoby vysvětlení a tréninku

Mluvit se svými kočkami, aby poslouchali

Vždy se mi líbil přístup Pamely k péči o kočky, protože je to všechno o pochopení toho, jak instinkty koček řídí vše, co dělají, a pomocí těchto informací vytvoří milující vztah vzájemného respektu. Tato kniha je plná spousty informací, úžasných příběhů a doporučuje se, aby jakýkoli rodič koček mohl uvést do praxe, vše doručeno v teplém stylu psaní Pamely.

Cesta koček je k dispozici od Amazonu.

*The Conscious Cat je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu, jehož cílem je poskytnout pro nás prostředky k vydělávání poplatků odkazem na Amazon.com a přidruženými weby. To znamená, že pokud se rozhodnete zakoupit prostřednictvím některého z našich odkazů, dostaneme malou provizi. Šířili jsme pouze slovo o produktech a službách, které jsme buď použili, nebo bychom se sami používali. Tuto knihu jsem obdržel od autora. Přijetí kopie bezplatného neovlivnilo mou recenzi. Všechny recenze na vědomou kočku budou vždy odrážet můj upřímný názor.

Ingrid King

Mohlo by se Vám také líbit:
Recenze: Vnitřní život koček

Recenze: Kočky pro génius

Recenze: Kočičí filozofie: kočky a význam života

«Kočka pozoruhodná hádanka a léčba bludiště
Mews a Nips: A (většinou) odpojený víkend »

7 komentářů k recenzi: Cesta koček

Marge říká:

13. července 2018 ve 12:07

Stejně jako ostatní dávám přednost skutečným knihám a nemám žádné „e-čtečky“ … mám také asi 44 let vztahů koček … Vím všechny své kočky, jejich lajky, nelíbí se, normální vs ne normální chování. Také jsem prošel mnoha problémy, včetně ztráty koček na vnější nebezpečí (auta, kočičí leukémie, tedy nikdo od roku 1993 jde ven, lymfom, srdeční problémy, nádor ledvin, ideopatická hyperkalcemie, hypertyreóza atd. Neměl jsem to neměl Vypořádat se s diabetem a doufat, že se tomu zabrání spolu s jinými podmínkami (většinou způsobenými suchým jídlem, eliminované před lety!). CKD postupuje velmi pomalu v mých 19 a více yních, ale také vyvinula plicní nádory nějakého druhu – čte, o kterém si myslím, že je pro ni pravděpodobně nejlepší držet se paliativní péče (chirurgie a chemo pravděpodobně nejsou nejlepší pro to nejlepší nejsou nejlepší stará dívka, s asi 25% ledvinovou funkcí a stále asi o 4 liber méně než její původní váha, většinou kvůli „léčbě“ hypertyreoidy medicínou, spíše než chodit na ošetření zlata, což jsme úspěšně udělali minulý rok. Nízké 7,5 – je obtížné se dostat zpět na starou kočku! Také jsem se vyhnul předpisům, protože se to mnoho koček nelíbí – v této fázi jí krmím to, co se jí líbí!)

Problémy s chováním mezi mnoha zde jsou hlavně konflikty osobnosti, které jsou vyřešeny odloučením (pro většinu vchodů do chodby stačí, druhá je po ztrátě jejího bratra držena v samostatné místnosti s novým kamarádem.) Ačkoli existují způsoby, jak zavést Kočky, někdy neexistuje žádná jiná možnost, protože čas a pokusy nebyly úspěšné – knock down boje se nezlepší!

Posledním číslem je „separační úzkost“ v jednom – když jsem na druhé straně obrazovek, které chce být tady, ale je zastrašen ostatními a nebudou močit nevhodně! Musím ji dát do kočičího playpenu asi 3x denně, takže použije krabici na odpadky, ne na podlahu Hall (ano, nechal jsem ji zkontrolovat, žádná uti, jen chce být se mnou!)

Velkým odběrem je tedy trávit čas s vašimi kočkami, poznáváním všech svých osobností a normálního chování, temperamentu, lajků, nelíbí. Pokud se zdá, že jsou mimo druhy, dejte tomu trochu času, abyste zjistili, zda se to vyřeší a pokud ne, na veterináři! Jste obhájce vaší kočky, takže pokud máte pocit, že veterinář se problém neřeší danou nebo nemáte rádi „plán“, postavte se na zemi (znáte svou kočku nejlépe!) A/nebo hledejte jiný názor.

Odpověď

Johnny říká:

6. července 2018 v 20:23

Vypadá to jako zajímavá kniha, ale stejně jako mnoho jiných … nemám Kindle.

Odpověď

Cheri říká:

6. července 2018 v 20:13

Zklamaný: Nechci ani Kindle.

Odpověď

Nanci Crock říká:

6. července 2018 v 13:09

Chtěl bych si koupit skutečnou knihu…. Není to ebook…. Pomoc!

Odpověď

Enid říká:

6. července 2018 v 11null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *